ANC

Odkryj dźwięk bez rozpraszania uwagi

Bezprzewodowe ładowanie

Łatwe i szybkie ładowanie bez kabli

Połączenie z aplikacją TUYA

Personalizacja ustawień, odkrywanie nowych funkcji

Bluetooth 5.3

Stabilne i szybkie połączenie

15 minut ładowania i 75 minut grania!

Zasilanie w kilka minut, granie przez ponad godzinę

Uwolnij moc

dźwięku

Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniające wciągające wrażenia dźwiękowe

Czy jesteś zmęczony byciem uwiązanym do swoich urządzeń za pomocą irytujących kabli podczas słuchania ulubionej muzyki lub odbierania ważnych połączeń? Pożegnaj się z plątaniną kabli i przywitaj się z kolejnym poziomem wolności audio dzięki HARDY® LifePods Pro™ – rewolucyjnym bezprzewodowym słuchawkom dousznym, które zapewniają niezrównane wrażenia słuchowe.

Odkryj dźwięk bez zakłóceń dzięki aktywnej redukcji szumów (ANC)

Słuchawki HARDY® LifePods Pro™ przenoszą wrażenia słuchowe na nowy poziom dzięki najnowocześniejszej technologii aktywnej redukcji szumów (ANC). Niezależnie od tego, czy jesteś w tętniącym życiem mieście, hałaśliwym biurze, czy podróżujesz samolotem, ANC skutecznie blokuje dźwięki zewnętrzne, pozwalając Ci w pełni zanurzyć się w ulubionej muzyce lub skupić się na ważnych zadaniach bez rozpraszania uwagi. Przygotuj się na krystalicznie czysty dźwięk jak nigdy dotąd.

Bezprzewodowe ładowanie zapewniające moc bez wysiłku

Poczuj wygodę bezprzewodowego ładowania dzięki HARDY® LifePods Pro™. Pożegnaj się z plątaniną kabli i poznaj przyszłość technologii ładowania. Po prostu umieść słuchawki LifePods Pro na bezprzewodowej podkładce ładującej, a w ciągu kilku chwil naładują się, gotowe do towarzyszenia Ci przez cały dzień. Koniec z martwieniem się o niski poziom naładowania baterii lub szukaniem kabli do ładowania. Pozostań w kontakcie i ciesz się nieprzerwanym dźwiękiem.

Spersonalizuj swoje wrażenia dźwiękowe dzięki aplikacji TUYA

HARDY® LifePods Pro™ umożliwiają przejęcie kontroli nad preferencjami audio dzięki przyjaznej dla użytkownika aplikacji TUYA. Bezproblemowe połączenie słuchawek z aplikacją otwiera świat możliwości. Dostosuj ustawienia dźwięku, poznaj zaawansowane funkcje i dostosuj wrażenia słuchowe do swoich unikalnych preferencji. Odkryj nowy poziom personalizacji, który zaspokoi Twoje indywidualne potrzeby i zwiększy przyjemność z każdej chwili audio.

Stabilne i szybkie połączenie dzięki Bluetooth 5.3

Pożegnaj się z zakłóceniami dźwięku i opóźnionym połączeniem. HARDY® LifePods Pro™ wykorzystują technologię Bluetooth 5.3, zapewniając stabilne i płynne połączenie między słuchawkami a urządzeniem. Niezależnie od tego, czy strumieniujesz muzykę, oglądasz filmy, czy wykonujesz ważne połączenia, doświadcz niezawodności szybkiego i nieprzerwanego połączenia. Ciesz się swobodą ruchu bez kompromisów w zakresie jakości dźwięku.

Zasilanie w kilka minut, zabawa na długie godziny!

Życie toczy się szybko, a słuchawki powinny za nim nadążać. Dzięki HARDY® LifePods Pro™, szybkie 15-minutowe ładowanie zapewnia imponujące 75 minut odtwarzania! Pożegnaj się z długimi sesjami ładowania i przywitaj się z nieprzerwaną przyjemnością słuchania muzyki. Niezależnie od tego, czy jesteś w krótkiej podróży, na siłowni, czy po prostu relaksujesz się w domu, LifePods Pro zapewniają, że muzyka nigdy się nie zatrzyma. Poczuj swobodę szybkiego ładowania i grania przez wiele godzin.

Skład zestawu:

• 3mk HARDY® LifePods Pro™,
• kabel Ładowania USB-C,
• wkładki douszne w trzech rozmiarach,
• instrukcja obsługi.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Słuchawki HARDY® LifePods Pro™ zostały zaprojektowane do bezprzewodowego połączenia przez Bluetooth. Chociaż mogą nie być kompatybilne z urządzeniami bez Bluetooth, można je łatwo sparować ze smartfonami, tabletami, laptopami i innymi urządzeniami obsługującymi Bluetooth, aby uzyskać wyjątkowe wrażenia dźwiękowe.

Czas ładowania może się różnić w zależności od zastosowanej metody ładowania. Jednak dzięki ładowaniu bezprzewodowemu HARDY® LifePods Pro™ mogą osiągnąć pełne naładowanie w ciągu kilku godzin. Ciesz się wygodą szybkiego i bezproblemowego ładowania.

Tak, słuchawki HARDY® LifePods Pro™ obsługują tryb mono, umożliwiając korzystanie z jednej słuchawki. Wystarczy wyjąć jedną słuchawkę z etui ładującego, a słuchawki automatycznie przejdą w tryb mono. Idealne rozwiązanie, gdy chcesz pozostać w kontakcie, a jednocześnie mieć jedno ucho otwarte na otoczenie.

Słuchawki HARDY® LifePods Pro™ posiadają stopień ochrony IPX, dzięki czemu są odporne na pot i zachlapania wodą. Dzięki temu idealnie nadają się do treningów, aktywności na świeżym powietrzu, a nawet deszczowych dojazdów do pracy. Nie są one jednak przeznaczone do pełnego zanurzenia w wodzie.

HARDY® LifePods Pro™ są objęte dwuletnią gwarancją producenta.

Pliki do pobrania

HARDY® LifePods Pro™

Instrukcja