Supertwarde szkło 9H

pokrywa cały wyświetlacz

Prosty montaż

dzięki aplikatorowi i technologii Easy Fit

Warstwa antymikrobowa

gwarantuje czystość ekranu

Technologia Ultra Pure HD

idealne odwzorowanie kolorów

Hardest glass,

easiest installation

in 3mk Protection history

Najtwardsze szkło w duecie z aplikatorem

Ikona wśród ochron ekranu – supertwarde szkło hartowane HARDY®, zyskało godne siebie towarzystwo! Hardy® możesz teraz kupić w duecie z dedykowanym aplikatorem, który pozwala w łatwy sposób nałożyć szkło na ekran – z gwarancją perfekcyjnego efektu podczas pierwszej próby. Zestaw to idealna propozycja dla wymagających użytkowników smartfonów, którzy chcą mieć pewność najsolidniejszej ochrony ekranu i oszczędzić czas, montując szkło samodzielnie.

Ekran smartfona pod ścisłą ochroną

HARDY® to synonim jakości i bezpieczeństwa, nawet dla najbardziej wymagających. Szkło zapewnia solidną ochronę ekranu przed rozbiciem i zarysowaniem. Ściśle przylega do ekranu i idealnie pokrywa każdy milimetr kwadratowy jego powierzchni. Współczynnik twardości 9H oznacza, że nic (poza diamentem) nie jest w stanie porysować wyświetlacza zabezpieczonego tym produktem. 5-godzinny proces hartowania w temperaturze 400 stopni, wzmocnienie chemiczne oraz wielowarstwowa struktura przekładają się na wytrzymałość, z którą trudno konkurować.

Perfekcyjna instalacja w mgnieniu oka

Szkło HARDY® nakleisz na ekran swojego smartfona samodzielnie – szybko i perfekcyjnie, bez drobinek kurzu i kolejnych prób, niezależnie od warunków otoczenia i posiadanego doświadczenia. Dołączony aplikator jednorazowego użytku gwarantuje udany montaż. Nie szkodzi, że robisz to po raz pierwszy. Instalacja z aplikatorem po prostu musi się udać! Dopasowanie ochrony do wyświetlacza dodatkowo ułatwia technologia Easy Fit, czyli specjalny klej na szkle.

Idealnie oczyszczony ekran​

Z HARDY® zapomnisz o drobinkach kurzu i innych zabrudzeniach między szkłem, a wyświetlaczem! W zestawie z HARDY®, do aplikatora dołączony jest pasek czyszczący. Pozwala on szybko i skutecznie pozbyć się kurzu z ekranu i przygotować go do nałożenia szkła. Wystarczy chwila, aby wyświetlacz Twojego telefonu zyskał pełną ochronę przed rozbiciem i zarysowaniami, zainstalowaną jak w profesjonalnym punkcie. Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo użytkowników smartfonów, strukturę szkła HARDY® wzbogaciliśmy o specjalistyczną warstwę antymikrobową z nanocząsteczkami

srebra. Niewidoczna powłoka pozwala utrzymać ekran w higienicznej czystości, likwidując do 99% bakterii, wirusów, grzybów i pleśni.

Ciesz się żywymi kolorami i pełną funkcjonalnością

Szkło HARDY® jest ultracienkie i krystalicznie przezroczyste. Dodatkowo zostało wzbogacone przez nas o technologię Ultra Pure HD. Oferuje pełną klarowność obrazu i perfekcyjne odwzorowanie kolorów. Ekran zabezpieczony Hardy® zachowuje pierwotną responsywność, reagując na każdy dotyk. To rozwiązanie na czasie, kompatybilne z nowoczesnymi czytnikami linii papilarnych i systemami rozpoznawania twarzy.

Skład zestawu:

• 3mk HARDY® Tempered glass™,

• aplikator,

• rakla montażowa,

• InstallationSet™.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Tak. HARDY® Tempered glass™ jest kompatybilne z wszystkimi etui od 3mk oraz z większością etui dostępną na rynku.

Szkło HARDY® Tempered glass™ nie zaburza jakości dotyku ekranu.

HARDY® Tempered glass™ jest dodatkowo wzmocniony chemicznie, dzięki czemu jest bardziej odporny na zarysowania, pęknięcia i uszkodzenia.

Aplikator służy do precyzyjnego i szybkiego montażu szkła w każdych warunkach – bez specjalistycznych umiejętności.