PowerHouse™

20 000mAh

in your pocket

Multi-Charge

Ładowanie 3 urządzeń i powerbanka jednocześnie

Quick charge 3.0 22.5W

Szybkie i wydajne ładowanie różnych urządzeń

20W PD Fast Charge

Ekspresowy powrót energii w urządzeniach

Pass-Through

Bezpieczeństwo jednoczesnego ładowania

Wyświetlacz LED

Dla lepszej kontroli nad zasilaniem

Ładuj 3 urządzenia i powerbank jednocześnie

Brakuje gniazdek, a Ty musisz naładować telefon, smartwatcha i słuchawki? Multiportowy powerbank PowerHouse™ nie każe Ci wybierać. Dzięki technologii Multi-Charge, możesz w tym samym czasie ładować 3 urządzenia i jednocześnie odnawiać energię w powerbanku – szybko i bezpiecznie.

To doskonała opcja dla osób, które intensywnie korzystają z wielu urządzeń mobilnych i potrzebują przenośnego, wydajnego, zawsze naładowanego źródła zasilania.

Nie czekaj na powrót energii

Z PowerHouse™ nie czekasz godzinami na pełną baterię. Powerbank oferuje technologię szybkiego i wydajnego ładowania, jak Quick charge 3.0 o mocy do 22.5W oraz 20W Power Delivery, więc błyskawicznie uzupełnisz energię w telefonie, tablecie czy zegarku. PowerHouse™ to niezastąpiony gadżet podczas podróży i długotrwałej pracy w miejscach bez dostępu do prądu. Pomoże Ci utrzymać mobilność w każdej sytuacji. Pozwala na 3-krotne naładowanie do pełna np. smartfona.

Poczuj się naprawdę bezpiecznie

Dzięki technologii Pass-Through, możesz całkowicie bezpiecznie odnawiać energię w powerbanku i ładować 3 urządzenia mobilne w tym samym czasie. PowerHouse™ uzbroiliśmy w zaawansowany układ sterowania zasilaniem. Powerbank automatycznie dobiera moc ładowania do podłączonych urządzeń, zapewniając bezpieczeństwo na wielu poziomach.

Kontroluj jednym spojrzeniem

Prosty, a zarazem wyraźny wyświetlacz LED informuje o aktualnym poziomie naładowania PowerHouse™. Wystarczy jedno spojrzenie, by od razu wiedzieć, ile baterii jeszcze pozostało, aby w razie potrzeby podłączyć powerbank do źródła zasilania. Podpięte do niego urządzenia nadal będą ładowane!

Przenoś z przyjemnością

Całość, wraz z bardzo wydajną baterią litowo-polimerową o pojemności aż 20 000 mAh, zamknęliśmy w kompaktowej, minimalistycznej formie. PowerHouse™ prezentuje się elegancko i nowocześnie, a do tego jest lekki i tak mały, że bez problemu schowasz go nawet w kieszeni. Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz, masz dostęp do niezawodnego źródła zasilania.

Skład zestawu:

• 3mk PowerHouse™ 20 000mah,

• kabel USB-C/USB-C,

• instrukcja papierowa.

Specyfikacja:

Typ bateriilitowo-polimerowy
Pojemność baterii 20 000 mAh 3.7V 74Wh
Pojemność nominalna12,200 mAh (5V=2A)
Moc wejściowa USB-C5V=2.0A 9V=2.0A 12V=1.5A
Moc wejściowa Micro5V=2.0A 9V=2.0A
Moc wyjściowa USB-C5V=3A 9V=2.22A 12V=1.67A
Moc wyjściowa USB14.5V=5A 5V=4.5A 9V=2A 12V=1.5A
Moc wyjściowa USB24.5V=2A 5V=4.5A 9V=2A 12V=1.5A
Wymiary143x68x28 mm

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Powerbank ma pojemność 20 000 mAh.
Powerbank ma maksymalną moc wyjściową 22,5 W.
Tak, powerbank jest wyposażony w wbudowany wyświetlacz, który pokazuje poziom naładowania baterii.

Powerbank posiada dwa porty USB-A, jeden port USB-C i jeden port micro USB.

Tak, możesz ładować 3 urządzenia jednocześnie, podłączając je do portów USB-A i USB-C.
Tak, powerbank obsługuje szybkie ładowanie kompatybilnych urządzeń.
Czas ładowania powerbanka może się różnić w zależności od użytej metody ładowania, ale zazwyczaj zajmuje około 7-8 godzin.
Wbudowany wyświetlacz powerbanka pokazuje poziom naładowania baterii w procentach, umożliwiając łatwe monitorowanie pozostałej energii.
Powerbank jest wyposażony w wbudowane zabezpieczenia przed przepięciem, nadprądem, nadmiernym nagrzewaniem oraz zwarciami, zapewniając bezpieczne ładowanie.
Tak, możesz korzystać z powerbanka do ładowania urządzeń, nawet gdy on sam jest ładowany.
Tak, powerbank jest kompatybilny zarówno z urządzeniami Android, jak i iOS, które można ładować za pomocą portów USB-A lub USB-C.
Tak, powerbank jest dostarczany z kablem ładowania, który posiada złącze USB-C.

Powerbank objęty jest gwarancją producenta na okres 24 miesięcy.

Zazwyczaj można zabrać powerbanki w bagażu podręcznym, jednak ograniczenia mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i kraju. Zaleca się sprawdzenie konkretnych przepisów linii lotniczej lub skonsultowanie się z obsługą lotniska.

Pliki do pobrania

PowerHouse™

Deklaracja CE

Instrukcja